Челси е фаворит срещу Тотнъм в първия ден от новата година

14:14

Футболистите от Челси ще започнат новата година с категорична победа над Тотнъм Хотспър, според коефициентите на Еврофутбол за мача от Висшата лига на Англия, който ще се играе на 01.01.2015 г. от 19:30 ч. българско време. "Оценката" за "шпорите", които са и домакини, е 4.16 срещу 1.63 за гостите от "Стамфорд Бридж" и 3.16 за равенство. Най-вероятно е точният резултат в първо полувреме/краен изход пък да е ПП 0-0 / КИ 0-1 с 8.95, като първият гол ще падне още в първите 15 минути с 2.34.

Повече информация за всички срещи от горната дивизия на английското първенство можете да намерите тук.

Ето още от акцентите в програмата на Еврофутбол за идните дни, които можете да използвате, за да "откриете" новата 2015-та година, след като букмейкърската къща раздаде 190 млн. лева на участниците си за 2014 г.: