Реал Мадрид нареди 22 победи и грабна световната титла (видео)

23:22
Отборът на  Реал Мадрид спечели Световното клубно първенство, след като на финала на турнира надигра аржентинския Сан Лоренсо с 2:0. С успеха си на стадион "Маракеш" в Мароко тимът на Карло Анчелоти удължи рекордната си победна серия на 22 мача. Точни за успеха на белите бяха Серхио Рамос и Гарет Бейл.

Решителният двубой не започна особено по вкуса на феновете, препълнили трибуните на стадиона в Маракеш. В първите минути преобладаваха единоборствата, а опасностите пред двете врати бяха редки.

Все пак в 37-ата минута Серхио Рамос промени статуквото, разписвайки се с глава след центриране от корнер. Испанският бранител бе изпуснат на границата на малкото наказателно поле и типично в свой стил засече за 1:0.

Малко след подновяването на играта белите убиха напълно интригата в мача. В 51-ата минута намиращият се в наказателното поле Гарет Бейл получи подаване от Иско и с удар по земя покачи резултата на 2:0.

До края аржентинците така и не успяха да отговорят на европейския първенец и логично отстъпиха пред класата на футболистите на Реал.

Kerimm_11
03.01.2015 12:13

Бравоо Реал с пари се постигат всичкоо *beer**cigarette**money*

raulgonz
22.12.2014 08:52

Реал най големитееее ! Gloria a ti Campeon-Слава на теб Шампионе !!!!

The_Magic_10
21.12.2014 14:35

iHala Madrid!
Изпарихме уникална календарна година.
Вдигнахме 10тата.Вече сме и световни клубни шампиони.
Бихме Атлетико на финал за шампионска сладкооооо...
Бихме Барселона 3:1 ,а Роналдо взе и е на път да вземе нова златна...
Отлично.
Весели празници на всички независимо от отборите (бъдете здрави,възпитани,щастливи и коректни)

KMFDM
21.12.2014 09:56

iHALA MADRID!Господари на Планетата.Честито момчета,доказахме,че сме най-силния тим за 2014г.Дано следващата е още по-успешна,а Сан Икер е велик капитан.Сан Лоренцо играха анти футбол,грубо и безидейно.Тяхната цел бе само да рушат играта на Реал,а не да вкарат гол.Южна Америка от доста време нямат Междуконтинентална купа,а и скоро май няма да ваземат.Европа поведе вече с няколко.*cup*

petko9305
21.12.2014 01:24

Реал М. все едно са "лошите" и другите се опитват да ги унищожат, но Реал М. са твърде силни.

21.12.2014 00:33

Абе не е баш така. Сао Пауло биха Ливърпул, Интернасионал биха барса, Коринтианс биха челси, Естудиантес водеха до 90 минута на барса преди да изравнят и бият в продълженията. Бока биха Реал и Милан и едва паднаха от Байерн в продълженията като играха цял мач с човек по-малко. Има и изключения, но не са за подценяване южноамериканците.

sakata_97
20.12.2014 23:40

Сан Лоренсо много мръсен отбор се оказаха страшни селяни,само гледаха как да контузят някой играч на РМ.Иначе честит ни трофей*cup**smile*

LosMerengues
20.12.2014 23:39

Не стана хубав мач, но си взехме нашето. То срещу "тактиката" на това отборЧЕ, може ли да се играе футбол? Ритане, бутане, бавена на време, тотална окупация, претенции за щяло и нещяло и какво накрая....нищо, нито спечелиха мача, нито впечатления оставиха някакви, всъщност оставиха но неприятни...тяхна си работа. Успяхме да се възползваме от някои шансове и си взехме мача и трофея. Дано само няма контузени, че всички отнесоха ритници, а Бейл специално през живота му вероятно не са го били толкова, при всяко удобно положение го удряха и сваляха на земята, добре че се въздържа и не избухна.

4 трофей за 2014, серия от 22 поредни победи, която още не е прекъсната и рекорд по вкарани голове за календарна година.......какво повече да искаме? Перфектна година.

levskishampion

Че за какво да се морят Реал и само да кажа на онзи който е писал за Сан Лоренсо че са анонимници не е следял достатъчно ЮжнаАмерика а челсито кви са измислено отборче без традиции 15 титли 1 купа Либертадорес СудаАмерикана Маркосур точно са си голям гранд този отбор и имат много по голяма публика от челситата

methazoid
20.12.2014 23:14

Днеска Хамес и Бензема много ме дразнят(не знам защо).

CLOTH
20.12.2014 23:24

Като цяло никой не си даде грам зор днес, добре че падна голът на Рамос, иначе можеше и да берем ядове.

ivanrealmadrid1
20.12.2014 22:45

Не следя футбола в Ю.Америка , но ако повечето грандове са като Сан Лоренсо значи много им е западнал футбола

LondonChels
20.12.2014 22:32

безсмислен турнир... реал срещу ананомници

manutd_forlife
21.12.2014 11:16

Анонимници, ако не се интересуваш от футбол. Този турнир е всичко ОСВЕН безмислен. Много хора искаха да видят Реал без да могат да отидат до Испания и сега имаха шанса да ги видят на живо. Това е достатъчна причина*beer*

sakata_97
21.12.2014 00:00

20.12.2014 23:41

Преди 2 години беше Челси срещу "анонимници" и тогава писахте "дано спечелим", ама нейсе.....анонимниците биха тогава. Като смешното е, че и тогавашните "анонимници" и сегашните, всъщност имат много по-богата история от Челси.*joking**joking**joking*

Chulito
20.12.2014 22:34

И преди 2 години Челси играха този турнир срещу някакви анонимници Коринтианс, но май ви биха. *smile*

Chulito
20.12.2014 22:27

Споко 2рото полувреме ще им вкараме 2,3 парцала.

UrRolS
20.12.2014 22:20

Тоя съдия не знам де са го сложили ... Много глупаво ръководи мача. Дано не окаже влияние за напред.

simon_66
20.12.2014 22:17

Какъв ти южноамерикански шампион са тези,бе? То отбори като Гранада и Елче играят по-агресивно срещу Реал Мадрид! Цяло полувреме тези само се блъскат и влизат в единоборства все едно топка не са виждали през живота си...определено неприятен мач за гледане се получава първото полувреме! Важното е,че резултатът е 1:0 *smile*