Ман Сити настигна Челси след класика срещу Кристъл Палас (видео)

16:40
Манчестър Сити е домакин на Кристъл Палас в мач от 17-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят на "Емирейтс Стейдиъм" започва в 14:45 часа българско време.

Английският шампион  Манчестър Сити записа изразителна победа (3:0) като домакин на  Кристъл Палас в мач от 17-ия кръг на английската Висша лига. С класическия си успех на "Етихад Стейдиъм" тимът, воден от Мануел Пелегрини, се изравни по точки с лидера Челси.

Днес гражданите бяха лишени от услугите на нападателите си, но въпреки това те успяха да спечелят двубой. След нулево първо полувреме, Давид Силва откри резултата в 49-ата минута. Малко по-късно испанският полузащитник се разписа отново и удвои предимството на своя тим. Крайният резултат оформи Яя Туре в 81-ата минута.

Така Манчестър Сити увеличи актива си на 39 точки, а Кристъл Палас остана точно над зоната на изпадащите с 15.

Състави:

Ман Сити:
Харт,Мангала, Демикелис, Сабалета, Коларов, Туре, Милнър, Навас, Силва, Фернандиньо, Насри

Кристъл Палас: Сперони, Кели, Дан, Хангеланд, Уорс, Йединак, Пънчън, Макартър, Болас, Кембъл

boris.mirchev.12
21.12.2014 01:55

Браво,много хубава победа и добра игра, и плюс това нямахме нападатели. *smile*

Jason_Scotland
20.12.2014 20:24

Аве тоз мач къде точно се е играл, че е важно за мен*tongue**tongue**tongue*
Първо пише "Двубоят на "Емирейтс Стейдиъм" започва в ..." а две изречения по-долу пише "С класическия си успех на "Етихад Стейдиъм"???*wonder**wonder**wonder*
Не че се не сещам де ама бива да оправите грешката*wink*

sensea
20.12.2014 19:18

Честито! Не мога да си кривя душата - добри сте!

Tesla
20.12.2014 17:18

Мале, фен на Юнайтед да говори за подпиране... Никъква засада, но как би могъл да я види съдията?! Първо, гледа от различен ъгъл и не може да види точно, второ Фернандо се мръдна много бързо, и дори и да беше на линията, съдията пак щеше да се затрудни с отсъждането. А ако беше отсъдил гола, какво? Ще ни обърнат ли? Както и да е, страхотен мач, дори и без нападател, много добре играхме, а пък Сабалета... какво да кажа , просто най-добрия десен бек в отношение на тези пробиви.

maroka
20.12.2014 16:47

Не си ми в ранга да споря с малоумни хора просто трябва да се усетите малко че ставате смешни с тъпи коментари

Edin_Dzeko10
20.12.2014 16:40

Получи се добър мач. Честита ни победа ще стискаме палци на Стоук в Понеделник 1 Х да измъкнат.*wink*

martinski8447
20.12.2014 16:38

Лесен мач се получи. Без кой знае каква игра 3-0 , запазиха сили , второто полувреме го изкарахме без много много усилия.

maroka

Като те гледам на колко годинки си едва ли си спомняш титла на левски хахаха

maroka
20.12.2014 16:36

Ей левскарче просто,аз съм фен на Сити много преди ти да станеш на левски!Това че сме паднали от Цска Москва не значи нищо друго освен подценяване, но въпреки това пак се класирахме затова мълчи и си гледай слабия левски как се мъче хахах

CarlesPuyol5_95
20.12.2014 21:01

Избивай си другаде комплексите не спираш да ревеш на всякъде и да се заяждаш ебахти злобният тип я се осъзнай малко за кой се имаш да говориш така на всички ... нещо ти има май ...

ak47_

Още един измислен фен на дюнерите се появи *erm*

ak47_
20.12.2014 16:29

До коментар [@comment 1739298] от [@user bareleshow]:

''във трети клас''... я се научи да пишеш и след това се прави на интересен.

ak47_
20.12.2014 16:34

Всъщност това правило ''кога се пише в и кога във'' се учи във втори клас.

bareleshow
20.12.2014 16:32

Моя грешка! Явно съм те подценил и си 4.

vlatkyn
20.12.2014 16:19

Този дето покриваше засадата беше пред очите на лайнсмена, чиста несправедливост. Може да не видиш, но когато е на 50 сантиметра пред теб си е чиста коруция.

bareleshow

Оп, моя грешка, мислех, че си фен на Челси по default, както повечето фенове на Левски.

levskishampion
20.12.2014 16:15

Засада нямаше просто съдията се стресна няма да получи арабска премия след мача а жалките фенчета на по 13-14 годинки на сити да се скрият преди 10 години никой не ги знаеше изпадаха от Висшата лига сега много големи усти

bengami
20.12.2014 16:42

хаха, вече не ги броя.. шегувам се. По-малкия ми брат е писал от мойто профиле.

ak47_

Опаа май се издаде...с колко профила си изобщо?

bengami
20.12.2014 16:35

Как определи, че съм фен на Ювентус, ако мога да те попитам?

20.12.2014 16:33

Аз не съм от Челси моето момче а въпроса ми е преди Ювентус да бъде изхвърлен ти бил ли си им фен или си поредното дете което брои титлите на един голям отбор след 95 като взехте Буфон само не ми казвай че от тогава си им фен ще ти се смея

ak47_
20.12.2014 16:25

Така и ще направя.Тия да си гледат помията.

akseldev

Чумата на футбола !! цели 20 години.. нали знаеш САФ ще гори в АДА "Съдийска грешка донесе четвърта поредна победа на Юнайтед" "Съдийски Юнайтед победи Валенсия с 2:1 " ""Манчестър юнайтед" победи "Челси" със съдийска помощ" Юнайтед оцеля срещу Стоук след драма в добавеното време.. 5 мин продължение а гола пада 98 мин) "Съдиите пак добутаха Юнайтед до победа" “Юнайтед” бие “Рома” със съдийски подарък -" "Юнайтед победи Челси с помощта на съдията" "Поредната съдийска победа на Юнайтед" "Шампионът Ман Юнайтед вече с 8 точки аванс, съдийски гаф беляза мача" Искаш ли още ?

20.12.2014 16:24

Направо си пусни Евроспорт 2 почва истински мач Вердер - Борусия махни ги тез жалкари с титла от 40 години

ak47_
20.12.2014 16:23

Не съм ги броил профилите от 2004 година.Макар, че сайта е създаден 2006 някъде.

20.12.2014 16:21

Гнусен за тебе ама имаме много по грандиозни победи от вашия измислен отбор който преди 10 години не можеше да бие и Нотингам и Мидълзбро когато при тях играеше Жуниньо направо ви правише това момче смешни сами да си говорите ама ти може би не си бил на години когато той играеше там и все пак имаме спечелени ШЛ имаме финали а вие к'во имате кога ще играете финал кога ще биете Реал Мадрид ние ги бихме 3:1 *wink*

bareleshow

Въпроса е ти дали си бил роден преди 2004 и колко профила имаш от тогава?

akseldev
20.12.2014 16:20

Челси преди Абрама имат само 1 титлична а ние 2 !*cup**cup*

ak47_

Челси се е появил доста отдавна.Това, че ти не си бил роден е друг въпрос.

bareleshow
20.12.2014 16:18

Каква ирония, да казваш, че Ман сити никой не ги е знаел преди 10 години, а точно Челси се появява тогава *lol*

ak47_
20.12.2014 16:16

Освен всичко изпаднаха и от Чемпиъншип.Жалки дюнери.

akseldev

тва го каза фен най гнусния отбор на света Съдийчестър

20.12.2014 16:14

Съдията е ял арабски хляб и чорба преди мача хахахаха

ak47_
20.12.2014 16:10

Тия араби направо да ги махат от Висшата Лига.Нямат право да купуват първенството.

dani_chelsea96
20.12.2014 16:09

Задията що го отмени този ГОЛ беее *erm**erm**erm**devil**evil*

ak47_

Никаква засада при гола на Палас ...как може да ги бутат толкова?

ak47_
20.12.2014 16:13

Ти не ми чати е 12 годишен фен от 2 месеца.

20.12.2014 15:36

жалки шитита не могат да вкарат на Кристъл хахахахаха арабските ви пари не ви правят отбор

20.12.2014 15:09

Тоя съдия срам няма. Бута манчовците на всяка цена. Корупцията в България е смешна в сравнение с английската.