"Синя България" отново атакува Батков
Вчера обаче от Тръста обявиха, че всъщност не са получили покана да присъстват.
"Тръст "Синя България" не е имал представител на Общото събрание на акционерите по две причини. Първата е, че събранието е обявено като закрито за външни лица, а към настоящия момент тръстът не е акционер и съответно се явява външно лице. Втората причина е, че тръстът не е получавал покана за участие в това събрание от ПФК Левски.
Тръст "Синя България" до момента се е отзовавал и е отговарял на всяка една покана от ПФК Левски за съвместна работа, дискусия или действия, както ще го прави и за в бъдеще", написаха на сайта си от организацията.
Както е известно, искри между тях има и по причина, че все още 15-те процента акции не са предадени на Тръста. Оттам първо трябва да подпишат документ, че ще внасят по 1 млн. лв. на година в касата на клуба.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
20.12.2014 09:57
Тия хем искат акции и да командват, хем да не дават пари. Къде дават така? Да почнат да им отстъпват ей така, понеже били организация на известни фенове.
20.12.2014 01:23
Вчера се срина убеждението ми, че привържениците на ФК Левски са жертва на Тодор Батков. Не че действията му са лишени от най-екстремни нива на долна подлост и пълна липса на човешко разбиране/морал, но процесът на разочарование, който тече всред синята общественост, е породен от тяхната (абсолютно непонятна за мен) неспособност, да поставят каквато и да е диагноза, на заболяването, от което страдат, още по-малко пък, да се обединят в подкрепа на конкретно лечение/процедури.
Никога нямаше и да се зачудя, ако всички левскари бяха само шопи, ама уж т'ва е отбора на народа.
Какво искате бе СИНЯ БЪЛГАРИЯ?
Покана за участие в екзекуцитя на ФК Левски в кавички или място на първия ред би задоволило глада Ви за ...
Докато Вие гледате към Адвоката за: ?*?*?*?*?*, цялата синя общественост от села и землянки, която не може да вземе решение, какво трябва да чувства и кого да обвинява, гледа към Вас - за всичко: пример, позиция, послание, и пр.
Срам Ви Било изобщо да участвате, ако сте хем СИНЯ, хем България, камо ли да приплаквате тука, че не сте били ОТНОВО поканени. Биййте тъпана, че само Вас не са поканили, бе ШМаткИИИИИИ
С отвратителна горчилка си признавам: ЕВАЛА на червената общественост, за тяхната единност! Заслужават тази година титлата, за всички безрезервни услия към преследването й.!
Събличай
19.12.2014 11:47
С Вас сме тръст "Синя България" !!!