ЦСКА пропиля три гола аванс и направи равенство с Дуисбург

21:17
Отборът на ЦСКА завърши при резултат 3:3 в последната си проверка на австрийска земя срещу тима на Дуисбург. "Червените" имаха три гола аванс пред своя немски опонент, но в крайна сметка допуснаха изравняване на резултата.

"Армейците" излязоха напред в резултата още в 3-а минута, когато завърналият се от проби в руския Амкар Маркиньос се възползва от неразбирателство в защитата на Дуисбург и с шут от границата на наказателното поле откри резултата. В 16-а минута Кирил Котев се възползва от центриране на Тодор Тимонов, от пряк свободен удар и с глава дублира преднината на "червените". Резултатът стана класически само пет минути по-късно, когато отново Тимонов асистира на Иван Стоянов, който с глава покачи резултата - 3:0.

Немците постепенно се активизираха и успяха да върнат две попадения. Първо се разписа Н\'Диайе в 38-а минута, а в самия край на полувремето Мамаду Диабанг намали резултата на 3:2 в полза на ЦСКА.

През втората част Любослав Пенев направи много смени и в игра се появиха Караджов, Иванов, Тодоров, Петров, Зехиров, Давид Силва, Морозс, Арибас и Спас Делев. Състава на Дуисбург показа далеч по-агресивна игра през вторите 45 минути и заслужено изравни резултата. Кристиан Тифер в 71-а минута донесе равенството за немците, а преди него пропуски направиха Куемаха и Сандро Вагнер.

Така момчетата на Любослав Пенев записаха четири загуби, едно равенство и една победа, постигната в предпоследната контрола на тима с 2:1 на румънския Стяуа Букурещ на австрийска земя.

Ето и стартовите единадесет, с които започнаха за "армейците" в тази среща:
ЦСКА: Чавдаров, Минев, Котев, Камано, Маркес, Янчев, Янев, Ив. Стоянов, Тимонов, Маркиньос, Руи Мигел

blag0_pz
10.07.2009 20:03

Лелеееее Севойно били по-добри от Дуисбург щото били отстранили Цървена Звезда на полуфинала за купата на Сърбия -> ХАХАХАХАХА е това вече беше мнооооого тъпо *thumb_down*

torres_228
10.07.2009 09:30

Не забравяйте.. Супер Чичовото не го интересува резултата, интересува го играта, коята разбира се е отлична !.. Не съм гледал мача, но щом при 3:0 допуснеш да те изравнят и то не при 1:0.. значи не е бил добър мача за отбора, лично мое мнение ! *wink*

ip
10.07.2009 03:41

Ами те уинърите нарочно оставят някоя такава тема,преди да си легнат за да има за какво да се яде те ве балъци *joking*

10.07.2009 00:06

Офф абе много сте задръстени бе то и аз обичам да се базикам за резултатите ама вие ми сравнявате отборите все едно са играли финал на ШЛ, първо не е важно с кой играеш ,а как играеш! Второ резултатите в тези контроли нямат никакво значение специално в подобни контроли, биха имали ако играеха с някой голям отбор просто за престиж ,а те просто пробват новите футболисти ,за да видят на какво ниво са и дали ще им се разчите за вбъдеще! Преди да почнете да псувате ще ви кажа ,че съм Левскар! Ще се види кой какво може съвсем скоро във Евротурнирите!

09.07.2009 21:23

до MaRsa7 хао0хао0 сравняваш Дуисбург с Севойно ???

09.07.2009 21:04

Ясно.Значи сте ни пуснали ,после пуснахте и на Литекс и Морето и сте ни направили шампиони *joking* БЛАГОДАРИМ ВИ *devil*

MaRsa7a
09.07.2009 21:01

До преди 3 мача за чичовото и за всички "фенове" на цуцка резултата нямаше значение.Сега сички се радват сеедно са влезли в ШЛ. Радвайте се все пак няма да можете да вземете и този мач. И за разбирачите Севойно е много по класен тим от Дуисбург. Именно Севойно остраниха Цървена Звезда в 1/2 за купата на Сърбиа.

dupkarq
09.07.2009 21:00

Эащото всичко е корупция, и и имахте юбилей иначе нямаше дани биете и да станете шампиони повярвайми

denw
09.07.2009 20:56

3-3 леле тия наще ... ама ей това са германци се пак

А 3:3 .Всеки път като напиша коментар и Дуисбург вкарват гол *joking* Айде спирам ,че не искам да падате , сериозно *smile*

09.07.2009 20:54

Ахаа ,така било значи.dupkarq значи вие ги биете ,а ние няма да можем така ли ?Интересно ,щом сте по-добри от нас в момента защо ви бихме 2:0 ,защо станахме шампиони ?

BoBi_Levskara
09.07.2009 20:52

Нали това за вас бяха само контроли ?.Ква е тая невероятна радост ?Или когато падахте наред са само контроли.Сега 1-2 победи и вече сте неподими тцтццтц.

BeckhamD
09.07.2009 20:37

Хъх, ще видим какво ще стане. 49 минута сме, пичове. *joking*

dupkarq
09.07.2009 20:28

bacardy_breezer теэи коит както каэваш са ни драли нас неэабравяй че първо ви направиха эа смях вас апък относно эа Дуиэбург че били някъкав втородивиэионен отбор ако ви барнат вас щеви скъсат шортите от бой *thumb_up* *lol*

messibest

bacardy първо не забравяй,че вие и втородивизионен отбор от сърбия неможахте да биете *wink* и след това за предишните мачове имаше поне 7 нови играча и още се приспособяват към отбора ,а и още не са влезнали във форма *beer*

09.07.2009 20:20

А чакай дали ен прибързах със заключението ,че сте ги били ?! Погледнах резултата и вече не е 3:0 ,а 3:2 *joking*

09.07.2009 20:18

Хахаха dupkarq колко си смешен братле....Миналите контроли ви драха като " маче у дерек " и писахте "Т'ва са контроли , изпробваме състава .. бла бла бла...Сега бихте втородивизионен немски тим и вече нямалко кой да ги спре *joking* Малее цирк .... *sick*

Forza_Beroe
09.07.2009 20:04

Любо Пенев щеше да играе в този мач. Ако влезе второто полувреме резултатът ще набъбне значително. *joking*