Рома - Сасуоло 2:2 (видео)

21:39
Отборите на Рома и Сасуоло завършиха наравно в мач от 14-ия кръг на италианската Серия "А". Двубоят на "Стадио Олимпико" приключи при резултат 2:2.

scouser_pool
07.12.2014 11:22

На Рома им трябва вратар като Чех,Валдес и т.н. Настоящия им не става , и в Наполи беше същия посредственик

golemiq_geshan
07.12.2014 11:31

Морган има невероятен рефлекс , при все че е на почти 40 и слага Валдес в малкия си джоб , докато за Чех не се вижда начин да го вземем с неговата заплата , просто е наистина ужасен с краката .. Иначе волейбола на Фиорентина можеше изобщо да не се стигне до него , ако бяхте останали 1 час с човек по - малко и гол пасив , нали се сещаш ?!

Juventus_1988
06.12.2014 22:31

Иначе на Сасуоло взе да им става навик да спъват големи отбори.

Kirilov_10
07.12.2014 00:20

А нещо да кажеш за волейбола в наказателното поле на на Фио в 92-3 минута или не я видя ?

06.12.2014 23:13

Какво има да ги защитавам ?! Ако тася дузпа е смешна , какво да кажем за вчера на Киелини , където някои ще му покажат и червен ?! Засада май си имаше чесно казано , но като цяло ние също бяхме ощетени от няколко засади и коментатора го каза в прав текст , няколко пъти сгрешиха в наш ущърб , накрая сгрешиха в наша полза , просто липсата на шанс попречи резултата да е 2-2 още до почивката , иначе Морган съвсем не за първи път прави подобни "изпълнения" , няма да забравя миналата годсина няколко мача , отново ужасна работа с крака отново около Коледа през Декември , особено ми избива мача с Киево , къдет глупостите му бяха безброй , за радост тогава последствия нямаше , но сега се получиха ... Иначе Рома не заслужаваше да изравни с играта , която показа през втората част , но не че головете били някви супер подарени ... А тоя Итурбе просто , който го е излъгал , че е футболист , може да го застреля направо да не се мъчи , все едно гледам Луис Педро от Левски , само в краката си гледа и в 99.99999% от случаите губи топката при дрибъл ..

06.12.2014 23:04

Само Интер не могат да спънат *cool*

06.12.2014 22:28

Къде е фенчето на Рома golemia_geshan да го питам аз сега,как ще си защити неговия отбор.Дето много знае да обижда нашия.Къде си пичага???

fivooo
06.12.2014 22:13

Изключително подробна статия. Браво! Разбрах как е протекъл мача, кои са голмайсторите и... на кой стадион се е играл мача.

fivooo
06.12.2014 22:42

Еее, не е честно това. Оправдавам ги. Локо Г.О. - Дунав е мегамач. Не може да се сравнява с тея селските европейски мачове.

ApricotGarden
06.12.2014 22:25

Важното е че по-рано днес разбрахме какво е станало на мача на Дунав с подробности.

gordon_shumway
06.12.2014 21:49

Велики - изравняват като домакини на Сасуоло, в продължението след смешна дузпа и гол от засада...

bianconer85
06.12.2014 21:47

Представям си каква драма щеше да настане, ако на мястото на Рома, беше Ювентус. С гол от дузпа и гол от засада в продължението, сега щеше да има две седмици изказвания на знайни и незнайни герои.