Реал на 1/8-финал за Купата след нов бой над Корнея (видео)

22:57
Отборът на Реал Мадрид постигна изразителна победа като домакин над третодивизионния Корнея в мач-реванш от 1/16-финалите на турнира за Купата на Краля в Испания. Двубоят на "Сантяго Бернабеу" приключи при резултат 5:0 и след 4:1 в първата среща белите се класираха за следващия кръг на турнира.

Днес наставникът на Кралския клуб Карло Анчелоти даде почивка на голяма част от основните си футболисти. Хамес Родригес откри резултата в 16-ата минута, а малко след половин час игра Иско покачи на 2:0. Отново колумбиецът бе точен в 34-ата минута за класическото 3:0.

В 60-ата минута Борха Лопес от състава на гостите си отбеляза нелеп автогол, с който предимството на мадридчани набъбна на 4 безответни гола. Крайният резултат оформи резервата Хесе Родригес, който се появи в игра за Реал след 8-месечно отсъствие заради контузия.