Ман Юнайтед навърза още една победа (видео)

23:36
Отборът на  Манчестър Юнайтед удължи победната си серия в английската Висша лига на 4 мача, след като записа минимален успех като домакин над  Стоук Сити. Двубоят на стадион "Олд Трафорд", който бе част от програмата на 14-ия кръг на Премиър лийг, приключи при резултат 2:1.

Червените дяволи поведоха на грънчарите в 21-ата минута, когато Маруан Фелайни се възползва от центриране отляво и с глава прати топката във вратата на Асмир Бегович. Малко преди края на първото полувреме обаче защитата на домакините се пропука фатално и това позволи на Стивън Н'Зонзи да възстанови равенството с плътен удар извън наказателното поле.

В 59-ата минута Манчестър Юнайтед отново излезе напред в резултата. Хаун Мата центрира от пряк свободен удар, но никой от футболистите в наказателното поле не успя да докосне топката и тя неспасяемо влетя в мрежата на гостите. В оставащото време до края на мача червените дяволи съумяха да съхранят аванса си и в крайна сметка се поздравиха с победата.

Така Ман Юнайтед се утвърди на 4-о място в класирането с 25 точки, а Стоук Сити остана с 15 и вече заема 13-а позиция.

03.12.2014 01:16

Пак с вазелин... тия както имаха удар за цял мач, накрая квото ни направиха. Добре че имахме много, много късмет

kapitana123
03.12.2014 00:26

Древна мъдрост гласи, че срещу късмет не се играе...

NoDiggity
02.12.2014 23:59

Бати клизмата за пореден път... обречени сме да треперим до края просто... Айде спасяването на Де Хея беше страхотно, но все пак нормално. Ама това дето Йънг го извади още преди Диуф да бие топката станах и почнах да псувам, че пак ни изравниха. Направо не мога да повярвам какъв късмет точно там да си сложи крака Йънг *lol* Туй то цял сезон до сега - играем добре, създаваме атаки, вкарваме чат пат голове, но водим ли с 1 гол само и стане ли 80та минута, направо се насираме от страх да не ни вкарат. Рууни и Ди Мария въобще не са ни оправдание. Проблема е явно психологически, защото след 80-тата минута масово всеки наш играч почва да прави или глуави фалове или да си изтърват човека.

topcho87
02.12.2014 23:52

Йънг трябва играч на мача да го пишат с Де Хея, добре че др мач се връщат рууни и ди мария.

ManU_FaN
02.12.2014 23:48

Честита победа! .. ии да се връща Рууни, че ...

ManU_FaN
02.12.2014 23:47

ах ахх останах без глас ;х .. МОже ли толкова пропуски да правим и накрая не знам как отново Де Хеа ни извади, а салед това и Йънг.. просто сами си го направихме , личи си когато играем без Рууни, че в атака липсва 'опита', пролича си при когато Уилсън и Перси останаха срещу вратаря, ако беше Рууни щеше да я подаде и мача СВЪРШВАШЕ! *evil*

Salient
02.12.2014 23:46

Бахти финала... Виждах го как става 2:2 на 2 пъти, но всичко завърши благополучно. Определено трябваше да затворим мача с трети гол и да ги откажем, от каквото и да е било. Има много още какво да се желае.

marian.iordanov.108
02.12.2014 23:41

направо изтръпнах накрая.. има какво да се желае в защита още ! Иначе честита ни победа.

CFC_Forever
02.12.2014 23:40

Честита ви победа на косъм бяхте от това да завършите наравно трябва да благодарите на Де Хея и най-вече ЙЪНГ но трябваше да си вкарате още 1-2 гола и да доиграете спокойно мача и да не се налага да треперите.Успех с/у Сотон следващият кръг.

Kerimm_11
02.12.2014 23:38

Бравооо Йънг *lol* Честита ни победа. *smile*

Crissstiano
02.12.2014 23:37

Ван Гаал сякаш беше оцапал гащите накрая *lol*.

02.12.2014 23:18

ама и никой не подаде на Перси една хубава топка как са вкара човека.все го забиват по линиите

02.12.2014 22:58

от 5 мин гледам мача и тоя Йънг нито центрирания нито техника нищо,даже топката не може да спре

Double_De
02.12.2014 22:48

тези от диема защо не правят вече разбор на полувремената....15 минути само реклами.....май няма да е лошо друга телевизия да поеме правата за предаванията от следващата година

pesholudiq

щото са гладни за пари що... на мача на Пулев същата работа, всяка почивка даваха реклами... У Вбокс под клипа реклами, до клипа реклами, над клипа реклами, по време на клипа реклами, като легнеш да спиш реклами .... е те тия се оливат ...

thereddevil7777
02.12.2014 22:36

Йънг се справя много добре до момента . А нападателите ни никакви ги няма , Мата също се губи нещо ..

aa2
02.12.2014 22:35

Само аз ли се надявам на 2-ка, че съм пуснал ей така за спорта на 8.50 коефицент? *joking**joking*
То и аз не си вярвам, че ще го хвана, но пък знае ли човек..*lol*

john_doe
02.12.2014 22:41

или 1 на Лестър *joking**joking**joking* 4 по 8 -32 с 10 лева .... мечтиии *cigarette*

Salient
02.12.2014 22:11

Перфектен пас на Ерера, с който се реваншира за безумния пропуск, и много добър завършек на Фела!

Salient
02.12.2014 21:38

Тия от Диема са пълни бастуни. Кво 3-5-2 бълнуват не знам.. Схемата е ромб с четирима в защита. Разочарован съм, че Рууни не е в състава и се надявам това да не се отрази на отбора.

Salient
02.12.2014 22:16

Възможно е, но в случая говориха съвсем сериозно за схема с трима защитници, което ме наведе на мисълта, че нямат представа как излиза отборът.

Onzoprognozira4
02.12.2014 21:51

Може да са я дали като схема с трима в защита, но реално да са подредени четирима. Понякога и Челси ги дават все едно са с трима полузащитници и трима нападатели, но всъщност играят 4-2-3-1 (тоест 5 полузащитника и 1 нападател).

02.12.2014 21:29

Гледам някакви прогнози по 3-4:0 в друга тема.
Уважаеми фенове на Юнайтед, ако си мислите, че мача ще го вземете лесно спрете да гледате футбол! Стоук Сити не са вчерашни и могат да изненадат всеки отбор!

ManU_FaN
02.12.2014 21:19

Рууни? Тъкмо беше във форма сега и той ли е контузен, 43 са за сега контузените значи, ужас..*angry* Дано Уилсън покаже потенциала си *thumb_up*

sensea
02.12.2014 21:21

Май е на операция...така чух

AndreSchurrle14
02.12.2014 21:18

Аре трябва ми 1ца още първото полувреме коефицента беше 1.90 нямаше как да го изпусна.

02.12.2014 21:22

Ае майна,честно да ти кажа и на мен ми се иска ама коефицента ми се видя добър и го играх единичка 1то полувреме,но дано крайния е Х !