Хунтелаар премина границата от 100 гола за Шалке (видео)

20:00
Нападателят на Шалке 04 Клаас Ян Хунтелаар премина границата от 100 гола, отбелязани за тима от Гелзенкирхен. Това стана по време на мача на Шалке с Майнц 05 от 13-и кръг на Бундеслигата, който домакините спечелиха с 4:1.

Хунтелаар досега имаше 98 гола с фланелката на Шалке, а днес реализира хеттрик и попаденията му станаха 101. Холандецът се разписа във вратата на гостите два пъти през първото полувреме и веднъж през второто. Той е играч на Шалке от август 2010 г.

Schalke 4-1 Mainz - Highlights & Goals - 29-11... by GooH9

sakata_97
29.11.2014 20:37

В Шалке се превърна в чудесен голмайстор,браво на него

golemiq_geshan
29.11.2014 23:44

Знаеш ли защо го натириха от Реал ?! Защото беше много често контузен , иначе в Реал по него време едно от най - черните за клуба , съвсем нямаха "по - хубав" от него , но това са неща от кухнята и само който следи нещата из късо знае за какво става въпрос

scouser_pool
29.11.2014 22:15

Хунтелаар винаги си е бил добър голмайстор , още от Аякс , но като не те пускат и най-добрия на света да си няма да те вземат на сериозно...имаше си причина в Милан и Реал да го държат резерва често , а и да го продадат в последствие бързо бързо...смисъл , че и Джеко,Чичарито,Ето и др. вкарват често спрямо шансовете , които получават , но това не ги прави топ нападатели ...така че Хунтелаар винаги си е бил с много потенциал , но в Шалке се доказа в топ първенство като играч с по 20,25+ гола , нещо което не беше правил преди*smile*

29.11.2014 21:57

Хаххахахаххахаааа .... Значи според тебе в Шалке се превърна в голям голмайстор иначе си беше някакъв недъг ??? Така ето малко инфо - в Милан 11 мача титуляр - 7 гола , Реал Мадрид 13 мача титуляр = 8 гола , като и за двата тима по изиграни минути прави горе долу по гол на около мач и половина , за статистиката му в Аякс и Хееренвеен е безмислено да се говори - 17 от 15 , 16 от 16 , 23 от 32 и 34 от 34 .....

29.11.2014 20:35

Хунтелаар е голяма машина , 3,4 сезона показва голямо постоянство в Германия*smile*