Борусия (Д) пак се издъни, Байерн гази наред

18:36
Отборът на Борусия Дортмунд пропиля аванс от 2 гола като гост срещу Падерборн и записа поредния си разочароващ резултат в немската Бундеслига. Срещата от 12-ия кръг на шампионата приключи при резултат 2:2.

Аубамеянг и Ройс осигуриха комфортна преднината на жълто-черните до почивката, но през второто полувреме домакини успяха да сътворят частичен обрат с голове на Руп и Салък.

В същото време Байерн Мюнхен спечели убедително домакинството си на Хофенхайм (4:0) и увеличи преднината си на върха в класирането на 7 точки.

23.11.2014 17:20

Вярвам, че Дортмунд ще намери истинското си лице скоро, и ще почне да мачка и в Бундеслигата. В Бундеслигата, Дортмунд буквално смазват отборите, изключение прави мача с Байерн, ако тези пропуски, които правят влизаха, както в ШЛ, щяха сега да са близо до Байерн. Дортмунд явно вниманието им е насочено в ШЛ, първенството могат дори 2 да завършат, стига скоро да се стегнат.

gladbachfan
23.11.2014 10:33

Дортмунд си гледат Шампионска и не ги грее Германия те ще се спасят по някое време слаби били не са слаби просто не ги интересува първенство

Kerimm_11
23.11.2014 09:39

Дортмунд тая година са прекалено слабииии *lol* *lol*

manutd_forlife
23.11.2014 09:17

До коментар [@comment 1728703] от [@user TaTa_Martino]:

Много ме дразнят хора като тебе. Не разбират от футбол, ама само псуват. Не за първи път псуваш даден отбор, че заради него не си спечелил. Ми като не разбираш от футбол спри да залагаш бе. Не е толкова сложно, просто трябва да напънеш малко мястото между ушите ти...

Onzoprognozira
23.11.2014 15:26

*lol* *lol* Не съм прочел коментара му, но прочетох твоя и на manutd_forlife А колкото до темата - не знам вече какво се случва...

pesholudiq
23.11.2014 11:22

проблема при този индивид е, че при него си е само място *lol*

RMRM7
22.11.2014 21:16

Няма да се ако след 5 години се докаже,че тези мачове са били уредени,първо гола на Крамер, после това с Падерборн..

Rezors
22.11.2014 20:59

Добре бе, някой ще ми обясни ли какво стана с този отбор!?!?*confused**confused**confused*

fivooo
23.11.2014 00:15

Просто са пълнеж.

crazy_rabbit
22.11.2014 20:30

Просто не ги чаткате пичове - хванах им хикса на 5.3 в Бетфеър преди мача *money*