Реал разгроми Ейбар и отново дръпна с 4 точки на върха в Ла Лига (видео)

20:50
Отборът на  Реал Мадрид записа изразителна победа с 4:0 като гост на  Ейбар в мач от 12-ия кръг на испанската Примера дивисион. Така възпитаниците на Карло Анчелоти запазиха аванса си от 4 точки на върха в класирането.

Кралският клуб излезе напред в резултата в 23-ата минута чрез Хамес Родригес, който се възползва от центриране на Кристиано Роналдо и с глава се разписа за 1:0. В самия край на първото полувреме на сцената се появи и обичайният заподозрян Роналдо - 2:0.

В 70-ата минута груба грешка в отбраната на домакините доведе до трети гол във вратата им. Този път точен за мадридчани бе Карим Бензема. Крайният резултат бе оформен в 82-ата минута, когато Роналдо реализира от дузпа втория си гол в срещата.

След този мач Ейбар остава на 11-а позиция в класирането с непроменен актив от 13 точки.

Banditos
23.11.2014 15:57

[@link https://www.youtube.com/watch?v=y6FofhXyviY] това ли е най-добрия играч?? 70% от головете са му от асистенции и на празна врата 15% от дузпа 10% от пряк свободни и 5% изработени от него.Който има време нека изгледа клипа хаха.На Меси казват че вкарвал само от наказателното поле и с левия крак,ама като гледам головете на Роналдо,май ще се окаже че той има повече голове не от голямото,а в малкото наказателно поле.Аз успях да видя точно 5 красиви гола от Роналдо и туй то

23.11.2014 13:05

И Меси досега да е подобрил клубния рекорд на Барса...........но той много висок бе. Иначе има повече изпълнени....и по-малко вкарани дузпи от Роналдо.

methazoid
22.11.2014 20:42

Иначе доживях да видя Роналдо да го сменят без да е контузен,и без да има некакъв важен мач в ШЛ

methazoid
22.11.2014 20:40

Тая дузпа беше леко измислена.

23.11.2014 13:03

Ти да не мислиш, че гледаш волейбол? От доста време ми прави впечатление, че нищо положително не си написал за отбора, дори когато гази наред. За пюене обаче си пръв, дори когато няма основания. А дали не се правиш на фен на Реал?..........Дали не си се помислил за по-оригинален и интересен отколкото всъщност си? Топката отива във вратата и оня я избива като Теди Салпаров...чиста дузпа. Даже имаше и още една срещу Бензема, но съдията се уплаши.

RealMardridCR7
23.11.2014 12:15

Оо не се и съмнявам че го е яд много *lol*

CLOTH
23.11.2014 10:11

Още ти държи от последното Класико ми се струва.

Banditos
23.11.2014 02:05

По скоро измислената дузпа срещу Лудогорец,за тях се сетих последно *wink*

Hitchhiker1902
23.11.2014 00:14

Нека да позная - визираш пльосването на Неймар в миналото Класико в Мадрид?

UrRolS
22.11.2014 22:28

Еми понякога се случва да не дадат 3 КРИСТАЛНО чисти дузпи срещу Челси в много важен мач ама какво да се прави. *smile*

Banditos
22.11.2014 22:26

Само тази ли?Историята помни досто измислени дузпички *wink*

tishowinner2
22.11.2014 20:02

Хесе дори не е на пейката ама има жълт картон .. Рамос се гордее с него *joking*

sdw
22.11.2014 19:40

Мале видя ли някой как Серхио Рамос изрита топката в камерата горе хахаха мн яко

22.11.2014 23:34

22.11.2014 19:53

Не съм сигурен че тази камера още е в изправност *lol*

NickoRM
22.11.2014 18:50

То голяма статия...2,3 разхвърляни изречения + снимка се води статия..Брех ,да ставам журналист и аз тогава.

vkadlec
22.11.2014 18:54

Е как, това да не са Дунав до 17 години, че да заслужават статия. *lol*

22.11.2014 18:43

Автора на статията ако може начален час по българско време да даде няма да е лошо .. к'во е т'ва 17:00 ..