Локо Горна Оряховица обърна ЦСКА

16:47
ЦСКА загуби гостуването си на Локомотив Горна Оряховица в контролна среща. Двубоят приключи при резултат 3:2 за домакините

Лидерът в "А" група откри резултата с гол от дузпа на Серджиу Буш в 6-ата минута, а до края на първото полувреме Александър Горанов изравни в 20-ата минута.

След почивката 18-годишният юноша на армейците Радой Божилов (59') изведе гостите отново напред, но домакините осъществиха пълен обрат с голове в последните 10 минути на срещата и хвърлиха в делириум своите фенове.

Мачът, който се игра на изключително тежък терен, изобилстваше от здрави сблъсъци. За това говорят двата червени картона, първо на Апостолов, а след това и на Причиненко.