Локо София на 1/4-финал за Купата след нов бой над Ботев Гълъбово

15:15
Отборът на Локомотив София се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на България след нова изразителна победа над Ботев Гълъбово. На реванша железничарите постигнаха победа с 5:1, като първият мач между двата тима приключи при резултат 4:1 отново в полза на столичани.

Силен мач за домакините изкара Даниел Генов, който се отчете с хеттрик ('74, '79, '91). Иначе Александър Манолов откри резултата още в 1-ата минута. Малко по-късно Иван Тошев възстанови равенството, но в 32-ата минута Даниел Васев отново осигури предимство на червено-черните.